Pārlēkt uz lapas satura sākumu.
Jūs atrodaties šeit

Informācijas pieejamība

Šajā sadaļā aprakstītas Lingu@net World Wide lietotās pieejamības tehnoloģijas. Tajā uzskaitītas vietnes plānojumā iekļautie elementi, lai atvieglotu navigāciju cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Īsinājumtaustiņi

Visām lapām ir šādas piekļuves atslēgas, kas uzstādītas navigācijai, ja lieto tikai taustiņus (t. i. nelieto peli).

Piekļuves atslēgas darbojas atšķirīgi atkarībā no lietotās operētājsistēmas un pārlūkprogrammas. Operētājsistēmai Windows un Linux lietojiet ALT + īsinātājtaustiņu. Operētājsistēmai Apple Macintosh lietojiet CTRL + īsinātājtaustiņu.

Atslēga 0
Izvēlieties citu saskarnes valodu
Atslēga 1
Mājas lapa
Atslēga 2
Kāds ir jūsu līmenis?
Atslēga 3
Mācīšanās veidi
Atslēga 4
Tikšanās vieta
Atslēga 5
Meklēšana
Atslēga 7
Lapas satura saraksta sākums (navigācijas joslas pārlēciens)
Atslēga 8
Vietnes karte
Atslēga 9
Informācijas pieejamība (šī lapa)

Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažādas pārlūkprogrammas nodrošina atšķirīgu atbalstu piekļuves atslēgām. Piemēram, Microsoft Internet Explorer maina fokusu uz atbilstošo saiti, tātad pēc piekļuves atslēgas ir jāpiespiež apstiprinājuma taustiņš Enter, lai sekotu saitei. Citas pārlūkprogrammas, piemēram, Mozilla Firefox, nekavējoties seko saitei.

[ augšup ]

Plānojums un attīstība

Šīs lapas ir plānotas un attīstītas, garantējot standartatbilstību šādām W3C vadlīnijām un standartiem:

Visas lapas ir apstiprinātas kā XHTML 1.0 Transitional.

Lapu vizuālā prezentācija balstīta uz stila lapu kaskadēšanu CSS, kas apstiprināta saskaņā ar 2. līmeņa CSS specifikāciju.

Visas lapas atbilst 1. un 2. prioritātes kontrolpunktam saskaņā ar W3C Tīmekļa satura pieejamības vadlīnijām 1.0, kuras ieteikusi Tīmekļa pieejamības iniciatīva. Saskaņā ar šo Tīmekļa satura pieejamības vadlīniju 1.0 dubult-A standartatbilstības līmenis W3C ir sasniegtas. Pieejamība ir pārbaudīta manuāli un izmantojot automātiskos līdzekļus. Turklāt Lingu@net World Wide nodrošina īsinājumtaustiņus uz svarīgām saitēm, kā arī viendabīgu prezentēšanas stilu, kas turpmāk uzlabo lapu pieejamību saskaņā ar 3. prioritātes kontrolpunktu W3C Tīmekļa satura pieejamības vadlīnijās 1.0.

[ augšup ]

Standarts

Šādas ikonas un saites norāda uz atbilstību attiecīgajiem standartiem:

Derīgs XHTML 1.0!

Šī ikona norāda, ka ir veltītas pūles, lai radītu savietojamas tīmekļa vietnes, izmantojot derīgu XHTML 1.0. Tas ir novērtēts, formāli apstiprinot vietnes ar automātiskiem līdzekļiem. Saite ved uz W3C apstiprinātāju, kur tīmekļa vietni var atkārtoti apstiprināt.

Derīgs CSS!

Šī ikona norāda, ka ir veltītas pūles, lai radītu savietojamas tīmekļa vietnes, izmantojot derīgu CSS. Tas ir novērtēts, formāli apstiprinot vietnes ar automātiskiem līdzekļiem. Saite ved uz W3C CSS apstiprinātāju.

Dubult-A standartatbilstības līmeņa taustiņš, W3C-WAI tīmekļa satura pieejamības vadlīnijas 1.0

Šī ikona norāda uz Tīmekļa satura pieejamības vadlīniju 1.0 dubult-A standartatbilstības līmeni W3C, iekļaujot visus vadlīnijās noteiktos 1. un 2. prioritātes kontrolpunktus. Saite ved uz skaidrojumu par dubult-A līmeņa atbilstību pieejamības vadlīnijām un standartatbilstības simbolikas lietošanu.


[ augšup ]
Sekojiet mums:
facebookFacebook ‪twitterTwitter